Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które w dniach 29-30.09.2017r. przyczyniły się do zorganizowania zbiórki żywności na rzecz Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Baryczy w ramach akcji "Podziel się dobrym posiłkiem" prowadzonej pod patronatem Federacji Polskich Banków Żywności.

Szczególne podziękowania pragniemy skierować do dyrektorów koneckich placówek hipermarketów sieci: Kaufland, Tesco i Biedronka, którzy umożliwili przeprowadzenie zbiórki na terenie swoich sklepów. Dziękujemy wolontariuszom, rodzicom naszych podopiecznych oraz uczniom koneckich szkół: I LO, II LO, ZSP nr 3 za bezinteresownie poświęcony czas i aktywne uczestnictwo w akcji, która dzięki hojności i szczodremu gestowi wielu ludzi dobrej woli kolejny raz okazała się sukcesem i ogromnym wsparciem dla naszego Ośrodka. Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękujemy!

Dyrekcja i nauczyciele Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Baryczy