Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce

2017-06-08

W ubiegły weekend 2-4.06.2017r. w Krakowie zostały zorganizowane "Mistrzostwa Polski SPRAWNI RAZEM w lekkiej atletyce". Nasz Ośrodek reprezentowało pięcioro wychowanków wraz z trenerem Panią Aleksandrą Piwowarczyk - Kozłowską.

Jak w każdych zawodach o ogólnopolskim zasięgu, tak i w tych w Krakowie poziom był niezwykle wysoki, tak samo zresztą, jak determinacja uczestników, by stanąć na podium. Znakomite przygotowanie i wola walki drużyny z naszej szkoły zaowocowały wieloma medalowymi lokatami. Poniżej prezentujemy wyniki:

Bieg:

dystans 100m:

III. miejsce - Kamil Ocetek

IV. miejsce - Łukasz Ocetek

dystans 200m:

I. miejsce: Kamil Ocetek

dystans 400m:

II. miejsce - Kamil Mastalerz

dystans 800m:

V. miejsce - Szymon Makuch

dystans 1500m:

III. miejsce - Damian Baczewski

dystans 5000m:

III. miejsce - Damian Baczewski

Sztafeta 4 x 100m:

III. miejsce dla naszego zespołu.

Jesteśmy bardzo dumni z wyników, jakie osiągają uczniowie z naszej szkoły na zawodach ogólnopolskich, a coraz to bardziej powiększająca się kolekcja medali pozwala przypuszczać, że nasi zawodnicy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!