Przedszkolaki dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Baryczy

Wielką niespodziankę z okazji Mikołajek dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Baryczy przygotowało Przedszkole z oddziałami integracyjnymi „Bajkowa Kraina”.

Przedszkolaki, mimo trudnej sytuacji związanej z pandemią wirusa COVID – 19, nie zapomniały o swoich starszych kolegach z SOSW w Baryczy.

Przedszkolaki z inicjatywy nauczyciela przedszkola pani Renaty Ciszek i nauczyciela Placówki w Baryczy pani Doroty Kruk zebrały mnóstwo słodyczy, którymi obdarowali uczniów Ośrodka w Baryczy: Karolinę Telecką uczennicę klasy III Szkoły Przysposabiającej do Pracy i Wiktora Plutę ucznia klasy III Szkoły Podstawowej.

Nie po raz pierwszy przedszkolaki pamiętają o uczniach z Baryczy.

Dyrekcja Ośrodka gorąco dziękuje w imieniu uczniów za pamięć i radość, którą potrafią się pięknie dzielić z innymi.