Konkurs plastyczny „Lasy Amazonii – zwierzęta Amazonii”

Z inicjatywy Pań Małgorzaty Grzybowskiej i Elżbiety Bobińskiej – Pluty uczniowie naszej szkoły i wychowankowie internatu pod opieką swoich wychowawców i nauczycieli wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym, o tematyce ekologicznej „Lasy Amazonii – zwierzęta Amazonii”.

Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 z oddziałami integracyjnymi i specjalnymi w Sosnowcu. Nasi uczniowie i wychowankowie włożyli wiele pracy i wysiłku aby powstały piękne prace, które zostały wysłane do organizatora konkursu.        Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom i wychowawcom za zaangażowanie. Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu i zapraszamy do obejrzenia prac w naszej galerii.