Zabawa choinkowa 2018

W internacie naszego Ośrodka odbyła się wczoraj zabawa choinkowa. Karnawałowy nastrój i dyskotekowa atmosfera okraszone były wieloma konkursami oraz prezentami dla wszystkich podopiecznych.

Już od pierwszych minut niemal wszyscy uczniowie ruszyli roztańczonym krokiem na parkiet porywając ze sobą dyrektora naszego Ośrodka Pana Jana Słuszniaka oraz wicedyrektor Panią Elżbietę Kwapis. Równiez pośród przybyłych rodziców trudno było wypatrzeć takich, którzy nie ulegli tanecznemu szaleństwu;) Szampański humor i dobra muzyka to znaki rozpoznawcze imprez organizowanych przez Ośrodek w Baryczy! W role wodzirejów wcieliły się Panie: Izabela Mazur - Skoczek i Joanna Sarleja, które zorganizowały liczne konkursy, a także wybory m.in. Króla i Królowej Balu. Podczas tegorocznej "Choinki" gościliśmy przyjaciela oraz sponsora naszego Ośrodka Panią Dorotę Strosznajder - dyrektora Działu Komunikacji Korporacyjnej i pełnomocnika ds. Odpowiedzialności Społecznej Henkel Polska. Obecni byli także: naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Końskich Pan Krzysztof Stachera, asp. Tomasz Kuć - dzielnicowy naszego rejonu z Komendy Powiatowej Policji w Końskich oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Za przygotowanie wczorajszej zabawy dziękujemy organizatorom: Pani Idzie Antosik, Pani Magdalenie Maciejczyk, Pani Grażynie Tomali, Pani Milenie Panek - Zapotocznej, Pani Hannie Zielińskiej oraz Pani Joannie Sarleji.