Festyn z okazji "Dnia Dziecka" 2018

Dobry humor, słoneczna pogoda, muzyka, konkursy z nagrodami i szereg innych atrakcji - tak w skrócie można podsumować "Dzień Dziecka" zorganizowany w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Baryczy!

To wyjątkowe dla naszych wychowanków święto już od samego początku zapowiadało się niezwykle interesująco. Imprezę zwyczajowo otworzył dyrektor Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Baryczy Pan Jan Słuszniak i od razu wspólnie z wicedyrektor Panią Elżbietą Kwapis oraz kierownik Internatu Panią Justyną Połetek - Wcisło wręczył nagrody i wyróżnienia dla laureatów konkursu "Świętokrzyskie Skarby Lasu", których fundatorem był starosta konecki Pan Bogdan Soboń. Teren parkowy wokół szkoły wypełniły liczne atrakcje i niespodzianki przygotowane specjalnie dla naszych podopiecznych. Bez względu na wiek i zainteresowania każdy uczeń mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego. Największym powodzeniem cieszyła się zjeżdzalnia "Dinoslide" i trampolina "Space Jumper", ale wśród atrakcji znalazły się również zawody w puszczaniu baniek mydlanych, konkurs plastyczny i zabawa taneczna, które koordynował animator zabaw integracyjnych Pan Ireneusz Maciej Prawda - właściciel firmy "Anima Friends". Podczas festynu dzieci mogły też skosztować różnych przysmaków z grilla, lodów i waty cukrowej. Impreza z pewnością nie miałaby takiego rozmachu i smakowitego przebiegu, gdyby nie sponsorzy i przyjaciele naszego Ośrodka, którzy ufundowali liczne podarunki, smakołyki oraz słodkości dla dzieci z naszej szkoły, za które serdecznie dziękujemy: Panu Grzegorzowi Stępniowi (zakład piekarniczy), Panu Robertowi Płuciennikowi (woda Pierrot), Panu Piotrowi Słoce i Małgorzacie Słoce oraz całej Radzie Rodziców na czele z przewodniczącą Panią Dorotą Cieślak. Za sprawną organizację i przeprowadzenie całego festynu serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich pracowników naszego Ośrodka, w szczególności do osób bezpośrednio odpowiedziaalnych za przebieg tej imprezy: Pani Katarzyny Krupy, Pani Beaty Nowak, Pani Izabeli Mazur-Skoczek, Pani Katarzyny Muszyńskiej, Pani Doroty Głąb, Pani Martyny Antosik, Pani Aleksandry Piwowarczyk-Kozłowskiej oraz Pana Tomasza Domagały.