Festyn z okazji "Dnia Dziecka" 2019

Teren parkowy wokół szkoły zamienił się dziś w wielki plac zabaw z licznymi atrakcjami. Wszystko to z okazji niecierpliwie wyczekiwanego przez naszych wychowanków święta - "Dnia Dziecka".

Gokarty, konkursy plastyczne, tatuaże i zabawa taneczna - to tylko niektóre niespodzianki, jakie czekały w tym wyjątkowym dniu na wszystkie dzieci uczące się w naszej szkole. Jednak największe zainteresowanie wzbudziła niecodzienna atrakcja - dwie alpaki, które dzięki uprzejmości Pani Aleksandry Piwowarczyk pojawiły się na dzisiejszym festynie. Zarówno młodsi, jak i starsi uczniowie doskonale się bawili, kosztując przy okazji różnych przysmaków - kiełbasek z grilla, pączków, lodów i waty cukrowej. Tegoroczny "Dzień Dziecka" stał się także okazją do wyróznienia laureatów konkursu "Świętokrzyskie Skarby Lasu". Nagrody wręczył naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Końskich Pan Krzysztof Stachera wraz z dyrektorem Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Baryczy Panem Janem Słuszniakiem. Impreza z pewnością nie miałaby takiego rozmachu i smakowitego przebiegu, gdyby nie sponsorzy i przyjaciele naszego Ośrodka, którzy ufundowali liczne podarunki, smakołyki oraz słodkości dla dzieci z naszej szkoły, za które serdecznie dziękujemy: Starostwu Powiatowemu w Końskich, firmie "Pierrot", firmie "Cosmo" z Kobiernic, Pani Aleksandrze Piwowarczyk, Radzie Rodziców, a także Pani Martynie Antosik, która dzięki uprzejmości Pana Mateusza Wrony zorganizowała na dzisiejsze święto gokarty. Za sprawną organizację i przeprowadzenie całego festynu serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich pracowników naszego Ośrodka, w szczególności do osób bezpośrednio odpowiedzaialnych za przebieg tej imprezy: Pani Katarzyny Krupy, Pani Doroty Głąb, Pani Izabeli Mazur-Skoczek, Pani Katarzyny Muszyńskiej, Pani Idy Antosik, Pani Martyny Antosik, Pani Agnieszki Patynowskiej, Pani Aleksandry Piwowarczyk oraz Pana Tomasza Domagały.