"Andrzejki" 2019

Odbywająca się rokrocznie Zabawa Andrzejkowa cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. Jak zawsze obfituje w barwne stroje, wróżby, dużo tańca i jeszcze więcej dobrego humoru. Nie inaczej było dziś!

Imprezę otworzył dyrektor Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Baryczy Pan Jan Słuszniak, który zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy oraz życzył pomyślnych wróżb;) Przypadające za kilka dni "Andrzejki" nasi wychowankowie świętowali na szkolnej sali gimnastycznej, nad której okolicznościowym przybraniem pracowali już od dawna. Balony, ozdoby, konfetti i odpowiednie oświetlenie zrobiły swoje - klimat wróżb i magii dawał mocno o sobie znać. Dopełnieniem były własnoręcznie wykonane stroje, kapelusze i rekwizyty, o które wyjątkowo pieczołowicie zadbały najmłodsze dzieci. Całość zabawy, w tym również wróżby poprowadziła Pani Wioletta Mosiołek - Kamińska, która pokazała się jako znakomity wodzirej, umiejący porwać do tańca wszystkich na sali. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku i napojów. W ocenie naszych podopiecznych była to bardzo udana i mocno roztańczona impreza. Dziękujemy zatem wszystkim nauczycielom i wychowawcom, którzy przyczynili się do jej organizacji: Pani Annie Piątek, Pani Wioletcie Mosiołek - Kamińskiej, Pani Iwonie Musiałowskiej, Pani Hannie Zielińskiej, Pani Jolancie Andrychiewicz  oraz Panu Łukaszowi Stacherze. A wszystkich solenizantów Andrzejów - serdecznie pozdrawiamy życząc wszystkiego najlepszego!