Konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną

W dniu 6.12.2019r. został rozstrzygnięty "Konkurs Świąteczny Na Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową". Liczba zgłoszonych prac wykonanych w różnych technikach plastycznych znacznie przewyższyła oczekiwania organizatorów!

Największą liczbę kartek wykonały dzieci z klas: Pani Elżbiety Krakowiak, Pani Marii Domagały, Pani Doroty Głąb, Pani Moniki Kowalczyk, Pani Joanny Sarlei oraz Pani Klaudii Stępińskiej. Nagrody zdobyli: Anna Ciszek, Łucja Pawelec, Jakub Chuchrowski, Wojciech Stańczyk, Klaudia Twardowska, Paulina Duda, Roksana Podstawka, Justyna Tomczyk, Damian Steinhof, Damian Piotrowski, Beata Langier i Aleksandra Kucharska. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udzial w konkursie! Organizatorzy: Dyrekcja SOSW w Baryczy oraz Pani Beata Szewczyk.