"Zabawa choinkowa" 2020

Pierwszy semestr roku szkolnego już za nami! W ostatni dzień przed feriami zimowymi nasi uczniowie bawili się na corocznej "Choince" zorganizowanej w Internacie.

Tylu uczniów naszej szkoły tańczacych w strojach karnawałowych można spotkać jedynie raz w roku. "Choinka" cieszy się w naszym Ośrodku wyjątkową popularnością wśród dzieci, których w żaden sposób nie trzeba zachęcać do wspólnej zabawy. urozmaicenie imprezy zadbała Pani Krystyna Pilarska, znana już jako znakomity wodzirej, która zorganizowała liczne konkursy, a także wybory Króla i Królowej Balu. Karnawałowemu nastrojowi nie zdołała się oprzeć również dyrekcja naszego Ośrodka - zarówno dyrektor Pan Jan Słuszniak, jak i wicedyrektor Pani Elżbieta Kwapis oraz kierownik internatu Pani Justyna Połetek - Wcisło przyłączyli się do tańca wspólnie z podopiecznymi. Impreza stała się także okazją do świętowania 20. urodzin Weroniki Hajduk, dla której przygotowano pyszny tort, muzyczną dedykację, a cała sala odśpiewała głośne "sto lat". Naszej Jubilatce życzymy spełnienia marzeń i zrealizowania wszystkich planów! Za zorganizowanie tak znakomitej zabawy choinkowej dziękujemy organizatorom: Pani Elżbiecie Krakowiak, Pani Marzenie Wilk, Pani Edycie Pawłowskiej, Pani Grażynie Tomali, Pani Beacie Szewczyk, Pani Hannie Zielińskiej oraz Pani Alicji Zagwożdżon.