Konkurs plastyczny koneckiego Starostwa

W grudniu odbył się konkurs plastyczny zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Końskich na „Kartkę Świąteczną” skierowany do szkół ponadpodstawowych.

Prace na konkurs wykonały uczennice z klasy II –III Przysposabiającej do Pracy  p. Beaty Szewczyk i uczniowie klasy p. Marii Stępień – Domagały, oraz uczennica p. T. Korbeckiej.

Nasza uczennica Sylwia Bednarczyk z klasy p. Beaty Szewczyk zajęła III miejsce, a wyróżnienie otrzymała Martyna Stepanek z klasy p. Teresy  Korbeckiej. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe Dyplomy.

Wręczenie nagród odbyło się w Starostwie Powiatowym w Końskich, a wręczał je: Starosta Konecki - p. Grzegorz Piec   oraz Wicestarosta - p. Wiesław Skowron, Naczelnik Wydziału Promocji i Kultury p. Marian Wikiera  i wiceprzewodniczący Rady Powiatu p. Łukasz Kubka .