"Wymarzony prezent"

Serdecznie dziękujemy wszystkim Naszym Drogim Darczyńcom za okazane serce, życzliwość i hojność. Państwa postawa, dobroć i chęć bezinteresownej pomocy, sympatia dla dzieci budzą nasz ogromny szacunek i wdzięczność. Z całego serca DZIĘKUJEMY !!!

Po raz drugi nasi wychowankowie cieszyli się z niezwykłych prezentów, które otrzymały tuż przed świętami dzięki akcji „Wymarzony prezent”.

„Wymarzony prezent” to akcja charytatywna prowadzona przez Panie Beatę i Agnieszkę Bilińskie wraz z wykładowcami, pracownikami, słuchaczami i absolwentami Uczelni Koźmińskiego i wieloma indywidualnymi osobami o wielkich sercach. Akcja prowadzona jest od 2003 roku, początkowo działania obejmowały teren Warszawy, obecnie są realizowane na terenie całej Polski. Ukierunkowana jest na wspieranie i pomoc, spełnienie marzeń dzieciom z Domów Dziecka i Placówek, Ośrodków z mniejszych miejscowości, w których trudno o sponsora.

W ubiegłym roku szkolnym 2018/2019, dzięki akcji otrzymało niesamowite prezenty 20 naszych wychowanków.  W tym roku 2019/2020  prezenty otrzymało 76 podopiecznych Ośrodka. Koordynatorem działań  akcji  w naszym Ośrodku jest Pani Justyna Połetek-Wcisło –kierownik ds. opieki i wychowania.

Oto relacja fotograficzna z wręczenia prezentów przez Pana Dyrektora Jana Słuszniaka i radości ich otrzymania. Z całego serca dziękujemy wszystkim Darczyńcom.