Przedłużenie okresu zawieszenia zajęć dydaktyczno - wychowawczych

Wedle pierwotnej decyzji Ministra Edukacji Narodowej zajęcia dydaktyczno - wychowawcze miały być zawieszone do 25 marca b.r. Dziś już wiemy, że zawieszenie to uległo wydłużeniu.

Przerwa potrwa bowiem aż do Świąt Wielkiej Nocy. Pamiętajmy jednak, że brak lekcji w budynku szkoły nie oznacza braku nauki w ogóle. W trosce o ciągłość kształcenia Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Zdzisławy i Stanisława Bytnarów w Baryczy stworzył dla swoich uczniów kompleksową ofertę nauki zdalnej. Aktualizowana każdego dnia baza zadań i ćwiczeń z poszczególnych przedmiotów oraz zajęć rewalidacyjnych stanowi koherentny moduł do pracy w domu, oparty w całości o realizowaną podstawę programową. Szczegóły w zakładce ///NAUKA ZDALNA///.