"Dzień Dziecka" u Wojewody Świętokrzyskiego

W sobotę 1 czerwca 2019 r. w godz. 11:00 - 16:00 na placu przed Świętokrzyskim Urzędem Wojewódzkim został zorganizowany festyn z okazji Dnia Dziecka dla najmłodszych mieszkańców województwa świętokrzyskiego.

Dmuchany plac zabaw, murale, malowanie twarzy, konkursy z nagrodami to tylko niektóre z niespodzianek, jakie czekały na dzieci podczas festynu. Dużym zainteresowaniem cieszyły sie także stoiska przygotowane m.in. przez Komendę Wojewódzką Policji, Komendę Miejską Policji, Straż Graniczną czy Wojewódzką Państwową Straż Pożarną. Delegacja uczniów z naszego Ośrodka, która brała udział w wydarzeniu była pod ogromnym wrażeniem! Dziękujemy nauczycielom - Pani Katarzynie Krupie i Pani Dorocie Głąb - które czuwały nad bezpieczeństwem naszych wychowanków podczas całej zabawy!