Mikołaj z "Bajkowej Krainy"

Niepubliczne przedszkole "Bajkowa Kraina" z Końskich podarowało mikołajkową paczkę dla dwójki naszych podopiecznych - Oliwki i Kacpra Szmitów!

Ten piękny gest był możliwy dzięki zbiórce wśród rodziców przedszkolaków z "Bajkowej Krainy". Dyrektor przedszkola Pani Anna Wrona oraz wychowawca grupy "Kangurki" Pani Renata Ciszek przybyły do naszej placówki, by podarować mikołajkowy prezent dla Oliwki i Kacpra. Rodzeństwo było zachwycone i mile zaskoczone! Delegacja z "Bajkowej Krainy" przesyła ponadto najlepsze życzenia mikołajkowe dla wszystkich wychowanków naszego Ośrodka! Dziękujemy serdecznie Pani Annie Wronie i Pani Renacie Ciszek za tak wspaniałomyślną inicjatywę i przekazujemy za ich pośrednictwem pozdrowienia dla wszystkich przedszkolaków z "Bajkowej Krainy"!