Konkurs plastyczny

„Źródło mojej mocy to rodzina trzeźwa i bez przemocy” - to temat konkursu plastycznego zorganizowanego przez Zespół interdyscyplinarny Gminy Gowarczów dla uczniów szkół podstawowych, w którym udział wzięli wychowankowie naszego Ośrodka.

9 grudnia 2019 r. odbyło się rozdanie nagród, które trafily do wszystkich naszych uczniów. Były to: dyplom, maskotka oraz różne ciekawe przybory plastyczne, które podopieczni z pewnością wykorzystają na lekcjach plastyki. Nagrodą zbiorową był duży super miś, przewyższający wzrostem niektóre dzieci:) Poniżej publikujemy listę laureatów:

1. Juszyńska Klaudia
  2. Rakowska Wiktoria
  3. Pluta Tomasz
  4. Samborska Wiktoria
  5. Hajduk Klaudia
  6. Podstawka Krystian
  7. Brzózka Arkadiusz
  8. Kamoda Łukasz
  9. Piotrowski Dawid
  10. Sinkiewicz Małgorzata
  11. Steinhof Damian
  12. Tomczyk Justyna
  13. Gębska Patrycja
  14. Podstawka Roksana
  15. Solowski Szymon
  16.  Stańczyk Wojciech
  17. Pawelec Łucja
  18. Krawczyk Zuzanna
  19. Słoka Paulina
  20. Szugiera Michał

Serdeczne podziękowania za opiekę kierujemy do wicedyrektor naszego Ośrodka Pani Elżbiety Kwapis oraz do nauczycieli: Pani Beaty Szewczyk, Pani Elżbiety Krakowiak i Pani Moniki Kowalczyk.