"Konecki Piknik Rowerowy"

2015-09-22

Uczniowie z naszego Ośrodka wzięli udział w "Koneckim Pikniku Rowerowym" organizowanym przez Urząd Miasta i Gminy Końskie, konecki oddział PTTK oraz Regionalną Organizację Turystyczną w Kielcach.

Impreza odbyła się w sobotę 19 września 2015 roku. Trasa, którą przemierzyli nasi uczniowie to konecki fragment świętokrzyskiego odcinka Wschodniego Szlaku Rowerowego "Green Velo" prowadzącego przez pięć województw: świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie, podlaskie i warmińsko-mazurskie. Wychowankowie, którzy wzięli udział to: Piotr Ratajski, Pawel Ratajski, Paweł Kłosek, Dominika Gil, Damian Baczewski i Dagmara Baczewska. Opiekunami byli wychowawcy z internatu: Pan Łukasz Stachera oraz Pan Mirosław Antosik. Uczestnicy rajdu otrzymali pamiątkowy medal, kamizelkę odblaskową z herbem miasta i logo Green Velo oraz imienny certyfikat uczestnictwa.