Nasi uczniowie nagrodzeni na "Dniu Dziecka" w Końskich

2016-06-06

5 czerwca 2016r podczas festynu z okazji Dnia Dziecka  na scenie w koneckim parku odbyło się podsumowanie konkursów dla dzieci i młodzieży przeprowadzonych wcześniej w ramach XI Koneckich Dni Profilaktyki.

Uczniowie Ośrodka wzięli udział w kilku konkursach. W niedzielę na festyn  przybyli wraz z rodzicami oraz nauczycielami aby odebrać nagrody.

• Sylwia Bednarczyk – uczennica Gimnazjum otrzymała nagrodę rzeczowa za pracę
    w Powiatowym Konkursie Plastycznym pn. „Rodzina – Twój Przyjazny Świat”.

• Arkadiusz Brzózka – uczeń kl. III SP otrzymał m.in. piłkę za pracę wykonaną
    na Powiatowy Konkurs Plastyczny pn. „Rodzina – Twój Przyjazny Świat”.

• Uczniowie Kl. III  SPdP wraz z wychowawcą p. Marią Grajpel zajęli I miejsce
    w konkursie literackim na fraszkę pod hasłem „Nasza rodzina razem się trzyma” organizowanym  przez MOPS w Końskich oraz Zespół Intrdyscyplinarny
    ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

Nagrodę w postaci bonu podarunkowego o wartości 200,00zł ufundowanego przez Kaufland odebrali uczniowie Mateusz Jakubowski i Michał Jędrasik, który pięknie Sodczytał fraszkę.

Podczas rozdania nagród uczniom towarzyszyli p. Maria Jędrasik – rodzic, p. Elżbieta Kwapis  wicedyrektor oraz nauczyciele p. Dorota Głąb i p. Beata Szewczyk.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.