Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/2017

2016-09-01

Uczniowie Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Baryczy rozpoczęli dziś kolejny rok szkolny. Uroczysta akademia z tej okazji tradycyjnie odbyła się na scenie letniej naszego parku.

Słoneczna pogoda pierwszego dnia nowego roku szkolnego, która - miejmy nadzieję - zwiastuje udany i owocny dla uczniów naszego Ośrodka czas nauki, pozwoliła powitać dotychczasowych i nowych wychowanków w miłej atmosferze. Dyrektor Ośrodka Pan Jan Słuszniak przedstawił nowych uczniów i zapewnił, że nasza placówka dokłada wszelkich starań, by wszystkie dzieci czuły się w niej dobrze, poszerzały w przystępny sposób swoją wiedzę i rozwijały zainteresowania. W minione wakacje zostały wykonane liczne prace remontowe, zostały także odnowione sale lekcyjne oraz główny hol w naszej szkole. To wszystko, jak mówi dyrektor, z pewnością przełoży się na jeszcze bardziej przyjazne warunki do nauki dla naszych uczniów. Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego uświetnił także wicestarosta konecki Pan Andrzej Marek Lenart, który wraz z dyrektorem wręczył akty nadania stopni awansu zawodowego: dla Pani Mileny Panek i Pana Łukasza Stachery na stopień nauczyciela kontraktowego oraz dla Pani Marzeny Wilk, Pani Ewy Karbownik, Pani Doroty Kruk i Pani Katarzyny Muszyńskiej na stopień nauczyciela mianowanego. Serdecznie gratulujemy! Po uroczystości wszyscy zebrani przeszli do budynku szkoły, aby obejrzeć zmiany jakie nastąpiły w czasie wakacji. Wszystkim uczniom życzymy zapału do nauki i piątek w dzienniku, zaś nauczycielom i wychowawcom sukcesów dydaktycznych i wychowawczych!