Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Baryczy

VII Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Piłce Nożnej

2017-05-12

Już kolejny raz uczniowie naszej szkoły udowodnili, że nigdy nie opuszcza ich duch sportowej rywalizacji. W minioną środę 10.05.2017 roku odbyły się VII Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Piłce Nożnej "Orlik" w Skarżysku Kamiennej, w których drużyna z naszego Ośrodka wywalczyła złoto.

-"Takiego wyniku właśnie się spodziewaliśmy biorąc pod uwagę, jak mocna jest nasza reprezentacja" - wyjaśnia kulisy sukcesu trener drużyny Pani Aleksandra Piwowarczyk - Kozłowska, przedstawiając uczniów grających w tegorocznych mistrzostwach: Kamila Ocetka, Łukasza Ocetka, Kamila Mastalerza, Damiana Baczewskiego, Tomasza Kosa, Karola Gulę, Piotra Ratajskiego oraz Michała Galiderowicza. W zawodach brało udział 5 drużyn z: Cudzynowic, Kielc I, Kielc II, Skarżyska Kamiennej, Baryczy. Nasza drużyna wygrała mecz z każdą z pozostałych i tym samym zajęła pierwsze miejsce. Najlepszym strzelcem Mistrzostw został Damian Baczewski, który strzelił 11 bramek. Reprezentacja naszego Ośrodka za zajęcie I miejsca otrzymała puchar, natomiast każdy z zawodników medal. Najlepszy strzelec został nagrodzony unikatową koszulką Korony Kielce z podpisami zawodników. Serdecznie gratulujemy naszym młodym piłkarzom i życzymy kolejnych takich sukcesów!