Zajęcia sportowo - rekreacyjne

Dają uczniom możliwość spędzania czasu aktywnie i z pożytkiem dla ich zdrowia. Pozwalają odpocząć, zregenerować siły fizyczne i psychiczne po całodziennym pobycie w szkole, rozwijać i pogłębiać zainteresowania sportowe.

Piłka nożna, piłka ręczna oraz bieganie to dyscypliny, w których nasi wychowankowie odnoszą największe sukcesy biorąc udział w zawodach rangi wojewódzkiej i krajowej. Chętnie ćwiczą także na siłowni oraz grają w tenisa stołowego. Bogata infrastruktura sportowa naszego Ośrodka - kompleks pięciu boisk, siłownia napowietrzna i wewnętrzna, sala gimnastyczna, ścieżki przełajowe - powoduje, że uczniowie mają dogodne warunki do rozwijania i doskonalenia swoich zainteresowań sportowych.