Uroczysta akademia z okazji "Dnia Matki"

2015-05-26

Wzruszająca atmosfera, niepowtarzalna oprawa artystyczna i Mamy dumne ze swoich pociech - dziś w naszym Ośrodku odbyła się akademia z okazji "Dnia Matki".

Uczniowie naszego Ośrodka pod kierunkiem nauczycieli - Pani Jolanty Andrychiewicz, Pani Alicji Zagwożdżon, Pani Klaudii Stępińskiej, Pani Agnieszki Korzekwy, Pani Doroty Kruk oraz Pani Anny Skawińskiej przygotowali wspaniałą akademię dla swoich mam. Na uroczystość zostali zaproszeni rodzice. Dyrektor Ośrodka Pan Jan Słuszniak złożył wszystkim mamom okolicznościowe życzenia i zaprosił rodziców do wspólnego obejrzenia występu. Wiersze, piosenki, taniec, a także barwne rekwizyty sprawiły, że rodzice naszych uczniów nie kryli zachwytu i wzruszenia. Akademia na pewno pozostanie na długo w ich pamięci.