Festyn z okazji "Dnia Dziecka" w naszym Ośrodku

2015-06-03

W poniedziałek w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Baryczy odbył się jak co roku festyn z okazji "Dnia Dziecka". To wyjątkowe dla naszych uczniów święto obfitowało w wiele atrakcji.

Konkursy, zabawy, poczęstunek, dobra muzyka i słoneczna pogoda sprawiły, że uczniowie w dniu swojego święta mieli okazję oderwać się od nauki i miło spędzić czas. Dmuchana zjeżdżalnia, zawody w puszczaniu baniek mydlanych, konkurs plastyczny to tylko niektóre z atrakcji przy jakich bawili się nasi uczniowie. Punktem kulminacyjnym był mecz piłki nożnej - uczniowie kontra nauczyciele. Przewaga naszych wychowanków była przytłaczająca, co potwierdził wynik meczu - 10:4. Goszczący na festynie naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Końskich Pan Krzysztof Stachera wraz z dyrektorem Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Baryczy Panem Janem Słuszniakiem rozdali nagrody uczniom naszej szkoły za wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinach artystycznych i sportowych. Tak dobra zabawa nie byłaby jednak możliwa bez hojności naszych sponsorów: starosty koneckiego Pana Bogdana Sobonia, Pani Agaty Barcickiej-Schatz - właścicielki przychodni stomatologicznej "Ząbek", Pana Edwarda Waligórskiego - właściciela zakładu cukierniczego, dostawcy napojów "Pierrot" - "PPH PIK R.Płuciennik, K.Kołacz, G.Kołacz" oraz Rady Rodziców przy Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Baryczy. Serdecznie dziękujemy!