Wyjazd do ZOO w Łodzi

2015-06-06

Nadszedł sezon wycieczkowy w naszej szkole. Jak co roku uczniowie wraz z rodzicami pojechali poznawać nasz kraj. Tegoroczna wycieczka integracyjna odbyła się 2 czerwca. W programie wyjazdu znalazły się: spektakl w Łódzkim Teatrze muzycznym pt. „Zorro”, oraz zwiedzanie Ogrodu Zoologicznego.

Wspaniale przygotowane przedstawienie wywarło ogromne wrażenie  na wszystkich widzach. Muzyka, taniec, przepiękna scenografia na długo pozostanie w naszej pamięci. Po spektaklu upaliliśmy się do Ogrodu Zoologicznego. Oglądaliśmy  egzotyczne zwierzęta, poznawaliśmy ich miejsce pochodzenia, sposób życia i zwyczaje. Pogoda nam dopisała, był czas na odpoczynek, harce na placu zabaw i lody. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie w miejscowym MacDonaldzie zjedliśmy posiłek.Uśmiechnięci, syci i pełni wrażeń z piosenką na ustach wróciliśmy do Końskich.Wycieczka była tak udana dzięki naszym sponsorom – Firmie Fansuld -  Panom : Jackowi Postule, Rafałowi Postule, Ryszardowi Rudzińskiemu. Dziękujemy.