Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

2015-06-26

Uczniowie Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Baryczy pożegnali mijający rok szkolny. Uroczysta akademia z tej okazji odbyła się na scenie letniej, gdzie wicestarosta konecki Pan Andrzej Marek Lenart wręczył dyplomy oraz wyróżnienia za szczególne osiągnięcia w nauce.

Uroczystość, na którą przybyli wszyscy uczniowie z naszego Ośrodka wraz z rodzicami i opiekunami miała wyjątkowy charakter, bowiem ilość nagród i wyróżnień, które zostały wręczone była imponująca. Nasi wychowankowie w minionym roku szkolnym odnieśli szereg sukcesów nie tylko w nauce, ale również w wielu dyscyplinach sportowych i artystycznych. Piłka nożna, lekkoatletyka, konkursy plastyczne, muzyczne, fotograficzne i teatralne to tylko niektóre dziedziny w jakich uczniowie naszego Ośrodka zajmowali czołowe miejsca w konkurencjach i olimpiadach o zasięgu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Dyrektor Ośrodka Pan Jan Słuszniak pogratulował wszystkim uczniom wybitnych osiągnięć oraz życzył miłego i bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacyjnej przerwy. Podziękował także rodzicom za dobrą współpracę, a nauczycielom i wychowawcom za całoroczny wysiłek dydaktyczny. Poza wręczeniem dyplomów i wyróżnień uroczystość miała jeszcze jeden ważny punkt - obecny na niej wicestarosta konecki Pan Andrzej Marek Lenart oficjalnie poinformował, że funkcja dyrektora Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Baryczy została przedłużona Panu Janowi Słuszniakowi na okres kolejnych pięciu lat. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w misji kierowania naszym Ośrodkiem oraz realizacji równie ambitnych jak dotychczas celów!